Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 (mi)Kasa na stół, majty w dół

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mikasa Ackerman
Zwiadowca
Mikasa Ackerman


Dołączył : 26/08/2013
Posty : 40

(mi)Kasa na stół, majty w dół Empty
PisanieTemat: (mi)Kasa na stół, majty w dół   (mi)Kasa na stół, majty w dół EmptyPon Sie 26, 2013 9:06 pm

Imię i nazwisko
Mikasa Ackerman
Wiek
15 wiosen.
Teren zamieszkania
Mur Rose.
Ranga
Zwiadowca

Wygląd
Mikasa jest szczupłą, wysportowaną dziewczyną średniego wzrostu. Ma czarne włosy, sięgające jej do ramion i okalające jej twarz we fryzurze tzw. "hełmu". Pukiel włosów opada jej na twarz. Jej oczy są ciemno szare, zwykle zamyślone, choć kiedy jest obok niej Eren, zyskują błysk wesołości. Jednym z nieodłącznych elementów jej stroju jest czerwony szalik, który Eren podarował jej kiedy byli mali.
Dziewczyna ma bardzo niezwykłą urodę, ponieważ pochodzi z orientalnego rodu, który już wymarł. Po jej wyglądzie łatwo domyślić się, że ma ona urodę wschodnią. Wielu mężczyzn uważa jej urodę za cenną, w przeszłości dostawała dość niedwuznaczne propozycje od starszych rangą.
Trzeba przyznać, że porusza się sprawnie i jeśli ktokolwiek mógłby prześwietlić wzrokiem jej strój to dojrzałby bujną, krągłą lecz nie otyłą sylwetkę. Na jej ciele można dojrzeć kilka blizn, zdobytych głównie podczas szkolenia. Poza tym jej skóra jest jedwabista i gładka w dotyku.
Charakter
Mikasa bardzo przeżyła w dzieciństwie zabicie jej rodziców, jednak wciąż kocha i troszczy się o swoich przyjaciół, takich jak Eren czy Armin, widząc ich jako ostatnich z jej rodziny, których nie może stracić. Dziewczyna bardzo silne poczucie dobra i zła, ale zawsze po Erenie i jego decyzji. Kiedy powiedział, że jej włosy są za długie, od razu je ścięła, choć ledwie chwilę wcześniej Jean przyznał, że wygląda w nich pięknie. Jedną z wad Mikasy jest to, iż jest dość porywcza, jednak gdy wszyscy wierzyli, iż Eren jest martwy, ona skoncentrowała się się na utrzymaniu wszystkich przy życiu i nie okazała rozpaczy ani nie poddała się, jak reszta jej kolegów. Jeśli Eren jest w niebezpieczeństwie, Mikasa nie zatrzyma się przed niczym, by go obronić - zależy jej na tym tak bardzo, iż jest gotowa zabić żołnierzy, którzy chcieli zabić Erena.
Poza tym wszystkim, w głębi serca jest też jednak skrzywdzoną dziewczyną, która chce po prostu wywalczyć dobry byt dla jej przyjaciół i marzy o tym, że znajdzie kiedyś kogoś, kto będzie w stanie zapewnić jej dawno utracone poczucie rodzinnego ciepła.
Historia*
Mikasa i jej matka są ostatnimi przedstawicielami z rasy orientalnej (Azjatów). Przed śmiercią rodziców, żyła spokojnie z uprawy pól w obrębie muru Maria. Razem z matką przeszła bolesny rytuał który umieścił na jej skórze znak jej klanu. Jako, że były ostatnie z klanu handlarze ludźmi chcieli je sprzedać na czarnym rynku. Jednak jej matkę zabito a Mikasę porwano. Eren, syn doktora, uratował Mikasę jednak jeden handlarz go zaskoczył i zaczął dusić, a Mikasa dzięki wołaniom Erena chwyciła nóż i zabiła handlarza. W tym momencie obudziła się wola walki i doskonałe opanowanie które pomogły jej w zostaniu zwiadowcą.
Ekwipunek

  • wyposażenie do trójwymiarowego manewru
  • mundur Zwiadowców
  • szalik Erena

Inne
* Sapioseksualna, co oznacza, że pociąga ją w innych intelekt i charakter, nie zaś wygląd


Ostatnio zmieniony przez Mikasa Ackerman dnia Wto Paź 15, 2013 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Monarcha
Admin
Monarcha


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 127

(mi)Kasa na stół, majty w dół Empty
PisanieTemat: Re: (mi)Kasa na stół, majty w dół   (mi)Kasa na stół, majty w dół EmptyPon Sie 26, 2013 9:40 pm

Akceptuję i życzę miłej gry~
Powrót do góry Go down
https://monogatari.forumpl.net
 
(mi)Kasa na stół, majty w dół
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: Rekrutacja :: Karty Postaci-
Skocz do: