Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czas sę wyżalić :)

Go down 
+4
Deferdus
Zensum
Shein
Arleni
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyNie Mar 23, 2014 2:53 pm

Mam dość. :( Wczoraj cały dzień robiłam prezentację na język włoski i jeszcze jej nie skończyłam. :(
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyNie Mar 23, 2014 7:59 pm

Yori napisał:
Ja mam dziś - piątek jeszcze, no! - lekcje do 16,

Ja zajęcia najwcześniej kończę o 19:00 <2+1
Powrót do góry Go down
Deferdus

Deferdus


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 324

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Mar 27, 2014 3:51 pm

Shein napisał:
Moja koleżanka ryczy, twarz cała we łzach, a Shein co? POKERFEJS ._____. I CHRUPIE POPCORN ._____. I JESZCZE POPIJA COLĄ .______."

Ja bardziej płakałem dzisiaj na reklamach niż na filmie. Ale, serio, wzruszająca reklama była ;-;

Po za tym muszę potwierdzić, ucięto wątek Alka. Szkoda mi go, a Zośka miał go gdzieś potem, taki zuy z niego facet był. Jeszcze jakby jakoś bohatersko zginął, ale go po prostu postrzelono i tak sobie po prostu umarł ._.

Ale tak w ogóle to film fajny xD
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Mar 27, 2014 7:20 pm

Mnie się nie podobał właśnie ze względu na wątek Alka, którego nie było i Zośkę-badassa. Chyba tylko Rudego dało się tam lubić .-.
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Zensum

Zensum


Dołączył : 29/11/2013
Posty : 220

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Mar 27, 2014 10:06 pm

Szczerze? Fajne, ale fakt faktem Alka za mało tam było. No i aktorzy niezbyt pasowali mi na ich role, ale to tylko na podstawie, a nie ekranizacja.
Powrót do góry Go down
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 6:32 pm

1. Forum i tak umiera.
2. Nudzę się śmiertelne.
3. Nuda wcale nie przeszkadza w nieuczeniu się niczego.
4. W niepisaniu też nie przeszkadza.
5. Selkie mnie prześladuje (a już byłam tak blisko przerzucenia się na smoki...)
6. Nic mi się nie chce...
Powrót do góry Go down
Zensum

Zensum


Dołączył : 29/11/2013
Posty : 220

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 10:37 pm

Forum na podstawie anime które nie jest wydawane lub jest przerwa w wydawaniu/czeka się na nowy sezon zawsze zaczyna upadać. Jak będzie leciało dalej, to przestanie upadać c:
Powrót do góry Go down
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 2:00 pm

1. To trochę bezsensu, albo może i nie?
2. Dochodzę do wniosku, że niektórym ludziom należy przypomnieć, że teorii ewolucji nie muszą udowadniać swoją osobą.
Powrót do góry Go down
Deferdus

Deferdus


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 324

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 5:47 pm

Zensum napisał:
Forum na podstawie anime które nie jest wydawane lub jest przerwa w wydawaniu/czeka się na nowy sezon zawsze zaczyna upadać. Jak będzie leciało dalej, to przestanie upadać c:

Ten PBF to sezonowiec...

Sezonowce zawsze upadają...

Możemy je tylko trochę podtrzymać ._.
Powrót do góry Go down
Lille

Lille


Dołączył : 26/02/2014
Posty : 38

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 7:03 pm

A szkoda, bo to chyba jedyny sensowny polski PBF w klimacie SnK :/ Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Powrót do góry Go down
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 7:11 pm

Jedyny na jaki trafiłam.
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 8:34 pm

Baude napisał:
2. Dochodzę do wniosku, że niektórym ludziom należy przypomnieć, że teorii ewolucji nie muszą udowadniać swoją osobą.

Co masz na myśli?

W ogóle to tak się na ten event napalałam, napalałam, a teraz tak mało osób wchodzi, ze wątpię, by się odbył ;___;

Tak apropo sezonowców, to znałam kiedyś taką dziewczynę, która podobnie, jak ja oglądała Ao no Exorcist. Gdy się skończyło, ja dalej tworzyłam fanarty z tej serii i wielbiłam wszystko co z nią związane, a ta któregoś dnia tak do mnie: "Anim już dawno się skończył, zacznij fazować na coś innego" i jeszcze się zaśmiała >.> Kurna, kiedy na coś fazuję, to fazuję ostro i nie można mnie zmusić do fazowania na inną serię, póki sama nie znajdę ciekawszej -_-"
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 9:32 pm

Shein napisał:
Baude napisał:

2. Dochodzę do wniosku, że niektórym ludziom należy przypomnieć, że teorii ewolucji nie muszą udowadniać swoją osobą.

Co masz na myśli?

Szkołę. Dzisiaj, siedzą sobie spokojnie, piję herbatę, a tu nagle ktoś zabiera mój stolik. Żeby chociaż zapytał, czy może, to bym swoje rzeczy zdjęła, ale nie, tak podchodzi i zabiera. To taki przykład, który mnie osobiście rozzłościł. Ale poza tym bywają ludzie tak tępi i prymitywni, że można się poważnie zastanowić, czy aby na pewno należę do tej samej rasy.
Powrót do góry Go down
Lille

Lille


Dołączył : 26/02/2014
Posty : 38

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 7:31 am

Ohoo, dokładam się do tego żalu! Odkąd przy wsiadaniu do autobusu usłyszałam z ust jakiegoś gnojka (i to niewiele młodszego, jak mniemam) "spie*dalaj", po czym zostałam właściwie zrzucona ze schodków, na stałe utwierdziłam się w przekonaniu, że na robienie dzieci powinna być licencja -_-
Powrót do góry Go down
Zensum

Zensum


Dołączył : 29/11/2013
Posty : 220

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 3:37 pm

Weź mi nawet nie mów. Są ludzie którzy zabierają Tobie książkę by mieć na ławce bez pytania : D
Co do napalania Shein, to twoja koleżanka jest dziwna. Zazwyczaj kiedy jest ktoś fanem danego anime czy nawet KSIĄŻKI to mimo wszystko nie przerzuci się na inne "bo się skończyło" albo "bo już przeczytałem całą serię". To takie trochę durne. Tak jakby chciała pokazać, że nie potrafi się zdecydować ._.
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 4:19 pm

Baude napisał:
Szkołę. Dzisiaj, siedzą sobie spokojnie, piję herbatę, a tu nagle ktoś zabiera mój stolik. Żeby chociaż zapytał, czy może, to bym swoje rzeczy zdjęła, ale nie, tak podchodzi i zabiera. To taki przykład, który mnie osobiście rozzłościł. Ale poza tym bywają ludzie tak tępi i prymitywni, że można się poważnie zastanowić, czy aby na pewno należę do tej samej rasy.

Mam ja takich w szkole też. Zwłaszcza taka jedna - nagadała mi raz, że mnie zabije, zniszczy itd., a jakoś dalej żyję. Wg mnie ona myśli, że jak krzyknie, powyzywa i poprzeklina to jest groźna :P Oprócz niej mam w klasie stado debili, księżniczek i cwaniaków, którzy myślą podobnie, a w ich ocenie należę do gorszej części klasy (gorszej, w sensie, że nie jestem fajna wg ich kryteriów). Chociaż to i tak nic w porównaniu z czasami, kiedy chodziłam do gimnazjum - tam to w ogóle w środku lekcji potrafili do mnie podejść coś mi zrobić i jeszcze uważali, ze to śmieszne.
A najlepsze są rady na takie zachowania. Zawsze jest, kurnać, to samo: "nie reaguj", "olej ich", no to olewam, a oni co? Pozwalają sobie na więcej!

Zensum napisał:
Co do napalania Shein, to twoja koleżanka jest dziwna. Zazwyczaj kiedy jest ktoś fanem danego anime czy nawet KSIĄŻKI to mimo wszystko nie przerzuci się na inne "bo się skończyło" albo "bo już przeczytałem całą serię". To takie trochę durne. Tak jakby chciała pokazać, że nie potrafi się zdecydować ._.

No co ty XD Już z nią nie rozmawiam co prawda, ale dalej mam w głowie te jej docinki i wszystkie chwile, w których nie umiała zdecydować czego chce. Kurna, pomyśleć, że ją lubiłam -.-
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Deferdus

Deferdus


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 324

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 7:51 pm

Shein napisał:
Tak apropo sezonowców, to znałam kiedyś taką dziewczynę, która podobnie, jak ja oglądała Ao no Exorcist. Gdy się skończyło, ja dalej tworzyłam fanarty z tej serii i wielbiłam wszystko co z nią związane, a ta któregoś dnia tak do mnie: "Anim już dawno się skończył, zacznij fazować na coś innego" i jeszcze się zaśmiała >.> Kurna, kiedy na coś fazuję, to fazuję ostro i nie można mnie zmusić do fazowania na inną serię, póki sama nie znajdę ciekawszej -_-"

Ja dalej jestem wiernym fanem D.Gray-mana i czekam w z nadzieją na 219 rozdział c:

A po za tym... Muszę chodzić do szkoły nawet w każdy dni rekolekcji, oraz w czasie pisania przez trzecioklasistów egzaminu gimnazjalnego... Zua szkoła, zua ;-;
Powrót do góry Go down
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 7:53 pm

Ja w tym roku muszę przyjść do szkoły w trakcie matur. :( (bo to moja matura jest :( ) A tak nie musiałam ani w testy gimnazjalne ani w matury. A na rekolekcje to chyba wszędzie trzeba chodzić...
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptySro Kwi 02, 2014 9:56 pm

A u mnie w tym roku nie sprawdzają listy na rekolekcjach, więc mogę się zerwać, yay xD
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 8:05 pm

To ja się ucieszę, pochwalę i wyżalę jednocześnie.
O Selkie mówiłam chyba każdemu kto przejawiał chociaż minimalną chęć słuchania (kto nie wie o czym mowa, zapraszam do pierwszego postu w dziale fanfiction). Tak więc postanowiłam to opowiadanie przenieść na mirriela (człowiek szybko się męczy brakiem krytyki). Opowiadanie jak się spodziewałam, zostało ocenione jako przeciętne, ale zdziwiła mnie jedna rzecz: czytający stwierdzili, że zrobiłam zbyt gadatliwego Leviego.
Powrót do góry Go down
Mike Zakarius

Mike Zakarius


Dołączył : 06/04/2014
Posty : 92

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 9:04 pm

A nie czepiają się już do Zakariusa?
To i ja się wyżalę.
Mało, że nie idzie mi pisanie jednostrzałowca dla Zoe (PRZEPRASZAM!!!), to jeszcze miałam dzisiaj koszmarny sen...
Powrót do góry Go down
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 9:07 pm

Do Mike'a też. Tak jak Levi, stał się zbyt aktywny (chociaż rzeczywiście to zdanie które powiedział było bez sensu i mogłam je podać jako "pomyślał").
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyCzw Kwi 17, 2014 9:46 pm

Przecież Levi bardzo dużo mówi... Sam tak powiedział xD Swoją drogą słyszałam, że na mirrielu nie warto nic publikować, bo tam często się jeździ po czyjejś twórczości i ludzie mają ból dupy typu "oh nooooo, coś ty zrobiła, jak mogłaś tak zepsuć taką a taką postać" itd.
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyPią Lip 25, 2014 7:26 pm

Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Zensum

Zensum


Dołączył : 29/11/2013
Posty : 220

Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 EmptyPią Lip 25, 2014 9:35 pm

Turlu turlu:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czas sę wyżalić :)   Czas sę wyżalić :) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czas sę wyżalić :)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: O nas-
Skocz do: