Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pogadajmy o Disneyu...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Pogadajmy o Disneyu... Empty
PisanieTemat: Pogadajmy o Disneyu...   Pogadajmy o Disneyu... EmptyPon Maj 18, 2015 12:19 am

Nie, no... Tak w sumie to nie tylko o Disneyu, bo przecież jest cała masa innych filmów z różnych wytwórni xD
Co lubimy, co nam się nie podoba, do czego pozostał nam sentyment z dzieciństwa, co planujemy obejrzeć w przyszłości, oraz oczywiście pogaduszki na temat fandomu (polskiego, tumblerowego, czy jakiego tam jeszcze).

Shein zaprasza do dyskusji :)
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Pogadajmy o Disneyu... Empty
PisanieTemat: Re: Pogadajmy o Disneyu...   Pogadajmy o Disneyu... EmptyWto Maj 19, 2015 11:13 pm

Mulan! i Pochahontas. Chociaż jakoś wolałam Mulan.

Z nowych produkcji bardzo lubię Zaplątanych. I chciałabym zobaczyć "Frozen" w wersji, ze złą Elsą. I z piosenką Life's too short

Swoją drogą czy tylko mnie się wydaje, że piosenka Part of your world z Małej syrenki jest o dziewczynie która nie docenia tego co ma?
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Pogadajmy o Disneyu... Empty
PisanieTemat: Re: Pogadajmy o Disneyu...   Pogadajmy o Disneyu... EmptySro Maj 20, 2015 12:46 am

Jak dla mnie to piosenka o dziewczynie, która jest ciekawa świata. Nie każdy czuje się we własnych czterech ścianach, jak ryba w wodzie :P

Zazwyczaj nie przepadam za robieniem z dobrych postaci villainsów, chyba, żeby potem znowu stali się dobrzy (nie zapominajmy, że to wciąż filmy dla dzieci, które powinny kończyć się szczęśliwie). Stąd też jestem ciekawa złej Elsy,
tylko dla fanów BH6 i tych, co zamierzają to w przyszłości obejrzeć (ci otwierają na własne ryzyko):

Ekhm... A zatem, ulubionych filmów Disneya mam dosyć dużo, dlatego ujmę to tak:
- starsze klasyki: Śpiąca Królewna, Kopciuszek (wersja ze starym dubbingiem; ten nowy to nie wiem po co zrobili i nie wiem dlaczego zmienili tekst mojej ukochanej piosenki), 101 Dalmatyńczyków;
- Disneyowski Renesans: wszystkie poza "Bernardem i Bianką";
- nowsze klasyki: Lilo & Stitch, Atlantyda (PIEPRZONY WOŁODIA; dla niego szczególnie warto to oglądać), Planeta Skarbów, Nowe Szaty Króla;
- era animacji 3D: Zaplątani, Kraina Lodu, Ralph Demolka, Wielka Szóstka.

Uf, to tyle :)
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Baude
Arystokratka
Baude


Dołączył : 27/01/2014
Posty : 185

Pogadajmy o Disneyu... Empty
PisanieTemat: Re: Pogadajmy o Disneyu...   Pogadajmy o Disneyu... EmptySro Maj 20, 2015 5:31 pm

Co do małej syrenki: może rzeczywiście jest ciekawa co ma, ale tu jest taki ciekawy zabieg - Ariel jest przekonana, że chodzenie na nogach jest oznaką wolności. Każdy człowiek stwierdzi, że możliwość swobodnego pływania po oceanie, jest oznaką wolności. (chodzi mi o fragment "Bet'cha on land they understand
Bet they don't reprimand their daughters
Bright young women sick of swimmin'
Ready to stand")

O kreskówkach odcinkowych w ogóle nie myślałam.
A Elsa podobno miała być czarnym charakterem na początku, tylko później to zostało zmienione. Stąd przerobili nieszczęsnego Hansa na złego gościa.
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

Pogadajmy o Disneyu... Empty
PisanieTemat: Re: Pogadajmy o Disneyu...   Pogadajmy o Disneyu... EmptySro Maj 20, 2015 8:38 pm

Baude napisał:
A Elsa podobno miała być czarnym charakterem na początku, tylko później to zostało zmienione. Stąd przerobili nieszczęsnego Hansa na złego gościa.

Ano miała. Ale pewnie to jest taki zabieg mający na celu pokazanie małym dziewczynkom, że nie ufa się nieznajomemu, choćby sprawiał wrażenie nie wiadomo jak miłego człowieka.
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Sponsored content





Pogadajmy o Disneyu... Empty
PisanieTemat: Re: Pogadajmy o Disneyu...   Pogadajmy o Disneyu... Empty

Powrót do góry Go down
 
Pogadajmy o Disneyu...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: O nas-
Skocz do: