Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BARDZO WAŻNY TEMAT

Go down 
+10
Nanoq
Hugo
Shein
Emil Shade
Dracarys
Marilee
Revisteles
Erie
Rivaille
Jean
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 12:22 pm

W związku z PONOWNYM OTWARCIEM FORUM (*oklaski, fanfary, dzikie orgie*) mamy dla was kilka ogłoszeń.

PO PIERWSZE PRIMO
Forum trzeba jakoś ruszyć, bo jeśli nie pojawią się nowi użytkownicy to po jakimś czasie zrobi się nudno, dlatego pojawia się pytanie - zmieniamy coś w fabule/wyglądzie/regulaminie/whatever, żeby forum było bardziej przyjazne nowym użytkownikom? Czy jest dobrze tak, jak jest i po prostu napierdalamy dalej, jak to określił Hugsio? Możecie (a nawet musicie) wypowiadać się w tym temacie.

PO DRUGIE PRIMO
Baude, Jean i Mike - chcecie dalej sprawdzać karty postaci? Jeśli tak, to napiszcie do mnie na PW, na fejsie lub w tym temacie. Jeśli nie, to też napiszcie i znajdźcie sobie jakieś zastępstwo, bo potrzeba nam będzie akceptatorów. C: Przynajmniej jednego.

PO TRZECIE PRIMO
Oprócz akceptatorów bardzo pilnie poszukujemy trzeciego admina, który będzie odwalał za nas brudną robotę. Najlepiej, żeby miał w tym jakieś doświadczenie, chociaż może obejść się bez tego. Poszukujemy też mistrzów gry, coby było ciekawiej.

PO CZWARTE PRIOMO
Ogłaszamy wszem i wobec, że urządzamy wielką imprezkę z okazji reaktywacji forum! <333
Ale do tego będzie osobny temat.

Jeśli przypomni mi się jeszcze jakieś primo, to dam znać. Like a sir
Powrót do góry Go down
Jean
Zwiadowca
Jean


Dołączył : 13/08/2013
Posty : 193

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 12:55 pm

Sprawa wygląda tak. Mogę dalej sprawdzać KP, nie ma sprawy. Ale mogę też zostać Adminem. POD JEDNYM WARUNKIEM. Jak nie znajdzie się nikt inny, to mogę nim zostać. Mam tam jakieś doświadczenie i tak dalej, ale problem jest następujący - jestem strasznym leniem. I zaraz sesja.
Co do zmiany fabuły - jest dobrze, tak jak jest. c:

Pozdrawiam.
Żan Klod Wan Dam.
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 1:07 pm

"Nie znam się, to się wypowiem"
Od razu zaznaczam, ze to poniżej to tylko mój punkt widzenia/moje zdanie, ja mam swoje wymysły dotyczące prowadzenia for i wiem, że nie każdemu one odpowiadają ale... :D

Co do rzeczy, które (moim zdaniem) trzeba ogarnąć:
1. Tematy z informatora.
Moim zdaniem jest ich za mało. Myślę, że przydałoby się coś dotyczącego ogólnie realiów życia w świecie forum, może coś na temat uzbrojenia... Ogólnie takie pierdoły ale wydaje mi się, że wprowadziłoby to pewną "jednolitość" na forum, ale w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wiecie, żeby uniknąć postaci biegających po forum w bikini, z iphonem i karabinem pod pachą - dla większości z nas takie coś może wydawać się zbędne bo te wszystkie rzeczy są przecież oczywiste ale zasada numer 1 głosi "Adminie, nigdy nie wierz w inteligencję/rozsądek gracza" xD Wydaje mi się też, że dzięki temu osoby nie do końca ogarniające uniwersum też miałyby szansę na grę - niby nic im teraz tego nie zabrania ale umieszczenie w jakimś widocznym miejscu napisu "Siema, u nas nie musisz znać dobrze mangi/anime, przeczytaj nasz podręcznik gracza i załóż kartę!" może działać zachęcająco.
Co do tematów już istniejących - należałoby je przejrzeć. Może gdzieś da się coś dopowiedzieć/poprawić...? Ogólnie przynajmniej jeden temat (Mapa) jest zrobiony w połowie i to trochę słabo wygląda, natomiast temat dotyczący grup jest fajny ale jak dla mnie nieczytelny. Ja bym dorzuciła też temat z listą rang do wyboru, przynajmniej w obrębie wojska - każdy miałby w ten sposób czarno na białym jak wygląda hierarchia w danym oddziale (i w całym wojsku), byłby porządek, a gracze mogliby po prostu wybrać sobie rangę z listy (nie dotyczyłoby to cywili, rzecz jasna).

2. Ogłoszenia.
To i tak jest do zrobienia na koniec ale skoro już piszę ten esej, to wspomnę i o tym :P Ogólnie sam układ ogłoszeń jest fajny, trzeba ogarnąć tylko treść i sprawdzić linki.

3. Tematy fabularne. (i ogólnie wszystkie, które istniały za "poprzedniej edycji forumcia", typu nieaktywne KP)
Ja bym je poprzenosiła do archiwum. Ewentualne tematy fabularne można wstawić raz jeszcze. Myślę, że wygląda to lepiej niż "okej, forum ma XXXX postów ale ostatni fabularny jest z przed roku".

4. Pola profilu
Ja bym dowaliła ich więcej xD Pozbywając się jednocześnie "orientacji" i "stanu cywilnego" - śmieszki śmieszkami ale to wygląda trochę mało profesjonalnie, przynajmniej dla mnie.

5. Reklama
Jak już się wszystko ogarnie, to można zabrać się za to. Na początek - trzeba przejrzeć fora z wymiany. Część z nich jest nieaktywnych, część mogła wywalić banner mono jak admini zauważyli, że na forum nikt nie wchodzi. Warto powymieniać się z nowymi forami, nawet jak nie przyjmą wymiany to spam zawsze ktoś zauważy. Można tez zareklamować się na czarcie i grupach pbfowych na fejsie.

Ja mam ogólnie straszne parcie na popisanie, na dniach planuję wpaść z nową postacią - trochę bardziej grywalną niż Hugs, który zostanie głównie do spamowania. Także ogarniajcie, ogarniajcie misie, wujek Hugsik che pograć :P

I na koniec mały apel do graczy! Właźcie codziennie na forum, chociaż na chwilę. Chodzi o to, żeby na dole, w rubryczce "Members connected during last 24 hours" pojawiało się jak najwięcej kont. Jeśli macie multi - logujcie się na wszystkie konta. Sprawiajmy wrażenie super aktywnego forum, może dzięki temu pojawi się tu jakaś nowa mordka ;)

Także tego, dziękuję za uwagę :D
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 1:21 pm

Ja - nie chcąc powtarzać tego, co napisał Hugs - powiem jedynie, że w pierwszej kwestii jak najbardziej się z nim zgadzam i również sądzę, że takie rozwiązania byłyby przydatne. Ja przy pisaniu karty starałam się nie popełnić błędu, więc ciągle siedziałam na stronach poświęconych SNK, jak i również na forum. Wiadomo jednak, że gracze są różni. Z tego powodu, ale również z kilku innych, jak najbardziej się zgadzam, popieram i w ogóle. c:
Co do pomocy przy zarządzaniu zgłaszam się na ochotnika, chociaż nie miałam doświadczenia przy adminowaniu na forach. Za to robiłam to na blogach grupowych (nie wiem czy wiecie z czym to się je, ale chodzi w nich prawie o to samo, co na forach, jedynie forma jest inna), więc wiem co nieco. Po egzaminach, które odbędą się w przyszłym tygodniu będę miała o wiele więcej czasu.

No i bardzo się cieszę, że forum wraca do życia. <3
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 2:02 pm

Orientacja i stan cywilny to tradycja, którą niesiemy przez wszystkie nasze fora, ej. XD

No ale dobra. Właśnie o takie zaangażowanie mi chodziło. Forum było tworzone jeszcze zanim powstało anime, więc w tematach z ABC jest pewnie sporo do nadrobienia. Tylko błagam, nie oczekujcie, że admini zrobią wszystko sami. Podzielimy się obowiązkami i będzie gites majonez. C:
Ja od razu mówię, że mogę zająć się oprawą graficzną w tematach, informacjami w tabelce i polami profilu, czyli tym, czym zwykle się zajmuję.
Mapę mam zamiar ulepszyć, dodać może jeszcze jedną, jakąś bardziej szczegółową, a nad resztą się pomyśli.
Potrzebujemy więc osób, które zajmą się opisem uniwersum SNK i uzupełnią tematy w ABC gry.


Żąciu, jak nie będzie innego wyboru to weźmiemy ciebie. Chociaż trzy lenie to nie za dobre połączenie. I:
Drac, na początek możesz zostać naszym MG. C: A później nauczę cię obsługiwać PA, kiedy już ogarniemy się ze wszystkim.
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 3:34 pm

Mnie taka opcja jak najbardziej pasuje, więc zgadzam się.

Co do uzupełnienia i poprawienia zakładek to oczywiście, że to wymaga czasu. Wszystko jest na spokojnie do zrobienia, więc teraz trzeba jedynie wziąć się do roboty, a potem to utrzymać. Ja z grafiką nie jestem za pan brat, więc mogę pomóc jedynie w części opisowej, o. c:
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 5:37 pm

Wiecie co mi właśnie wpadło do głowy? Kalendarium. Jakiś spis najważniejszych wydarzeń, żeby gracze mieli czarno na białym, że jakieś ważne wydarzenie miało miejsce tyle i tyle lat temu, a w zeszłym roku Rivajl został kapralem. Tak przykładowo, najważniejsze wydarzenia kanoniczne, o których teoretycznie powinna wiedzieć każda postać.

/Edit.
Przypomniało mi się coś jeszcze.
Formularz KP. Ja bym dała jakieś minimum co do tych pól opisowych (wygląd, charakter, historia). Nie jakieś duże ale wiecie, takie standardowe kilka zdań/linijek. Jak nie ma minimum, to userzy idą na łatwiznę a dwuzdaniowe karty wyglądają bardzo biednie (a znam kilka osób, które między innymi na podstawie kart innych postaci oceniają czy warto zarejestrować się na forum, czy nie). No i zastanawia mnie jedno pole. Ekwipunek. Przyznam szczerze, że nie widzę sensu w tym polu w KP. Bo co należałoby tam wpisać? Wszystko co posiadam? Cały majątek postaci? Ekwipunek aktualny i tak jest w polach profilu, userzy mogą w każdej chwili sobie tam wpisać co akurat mają przy sobie.

Kolor przy znaczniku "code" jest niewidoczny. W sensie obczajcie jak to wygląda w formularzu KP - trzeba go zaznaczyć, żeby cokolwiek przeczytać.
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptySob Kwi 18, 2015 6:11 pm

Co do wzoru karty, ja bym zrobiła zupełnie inny. Ten jest za krótki i brzydko wygląda.
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 10:03 am

Ja bym jeszcze pomyślała nad jakimiś niewielkimi ograniczeniami, żeby nie było znowu tak, że Zwiadowców będzie tysiąc, a reszty prawie w ogóle.
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 11:34 am

Zróbmy tak, żeby były miejsca do zapełnienia w danej grupie np. 15. Jeżeli grupa się zapełni, zamykamy ją i czekamy aż reszta oddziałów też zbierze ludzi.

Z tym, że nie wywyższajmy zwiadowców. Ja wiem, że oni są fajni, mają ładne płaszczyki i w ogóle, ale jeżeli tylko u nich będzie akcja, jeżeli tylko oni będą mieli eventy... to ni chuja, reszta oddziałów będzie pusta. Jestem za tym, żeby np. Stacjonarka miała pozwolenie na wyprawy za mur, bo przypuśćmy brakuje zwiadowców.

Takie tak moje luźne przemyślenia, jak to ogarnę to wam rozpiszę.
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 1:48 pm

Odejście od tego, co było pokazane w mandze/anime akurat w tym przypadku byłoby super. Wiecie, chodzi mi o to standardowe przekonanie: "Zwiadowcy są pro i dużo robią, Żandarmeria się opierdala i zbiera za to hajs, a Stacjonarni to w sumie tchórze, leszcze i nic konkretnego nie robią". Nie wiem czy wypuszczanie Stacjonarnych za mur nie byłoby zbytnią przesadą ale fajnie byłoby im dać trochę większe pole do popisu, podobnie jak Żandarmom. W przypadku tych ostatnich nie byłoby to aż tak trudne - akurat im da się wymyślić od ręki całą masę eventów, nikt nie powiedział, że takie akcje mają tylko wyłącznie polegać na ubijaniu tytanów i być przeznaczone dla zwiadowców...
Odnoszę tylko wrażenie, że wszystko (o ile ma mieć ręce i nogi) wymagałoby dość dużej ingerencji w świat gry, dopowiadania sobie rzeczy, które nie zostały wyjaśnione albo wręcz wspomniane w kanonie... Można byłoby dorzucić też kilka rzeczy, żeby urozmaicić grę cywilom. Pierwszy z brzegu pomysł, który akurat wpadł mi do głowy: jakieś ugrupowanie chcące obalić króla. Grupa ma swoich szpiegów zarówno na dworze, jak i np. w szeregach Żandarmerii, w ramach eventów można byłoby przeprowadzić próbę zamachu, potem kolejny event mający na celu odbicie zamachowców z królewskich lochów etc...
Tak sobie rzucam pomysłami :P
Ogólnie uważam, że ten świat ma duży potencjał, trzeba tylko go dobrze wykorzystać. Pytanie tylko czy idziemy w bardzo rozbudowany świat gry i liczymy na poważną rozgrywkę i wielu nowych graczy, czy raczej robimy tylko to co trzeba i liczymy na starych wyjadaczy.
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 2:14 pm

Eventami zajmiemy się na końcu, bo trzeba najpierw ogarnąć forum, żeby można było na nim grać. c:
Proponuję podzielić się obowiązkami już teraz. Im szybciej zaczniemy działać, tym szybciej będzie można zacząć rozgrywki.

Mari, byłabyś w stanie wymyślić nowy wzór karty postaci?
No i pytanie. Czy jeśli zmienimy wzór, to stare karty przerabiamy względem niego?
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 2:35 pm

Pomysły na eventy mi się podobają. Jestem za! c:
Co do zmiany starych kart postaci to myślę, że nawet gdybyśmy nie zmieniali wzoru karty to i tak wypadałoby je odświeżyć, więc uważam, że w przypadku pojawienia się nowego wzoru, stare karty również powinny zostać zmienione, żeby wyglądało to w miarę jednolicie.
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 2:51 pm

Jean, Hugsio i Mari, macie moderatorów w kartach, ABC i offtopie. Wiem, że nie wszyscy się zgłaszaliście do tej roboty, no ale cóż...
Drac, ty masz moda we wszystkich działach fabularnych. Jak się ogarniemy, będziesz mogła zacząć działać jako MG. c:

Tematy w ABC do ogarnięcia:
1) Tytani
2) Grupy
3) Postaci kanoniczne
+ inne szczegółowe opisy, o których mówił Hugs.

Resztą ja się zajmę, ale do tych tematów potrzebuję ochotników.
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 3:01 pm

Rivaille napisał:
Wiem, że nie wszyscy się zgłaszaliście do tej roboty, no ale cóż...

... masz to totalnie w nosie xD. Ale luz! Zrobię wzór karty postaci i temat z grupami.
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyNie Kwi 19, 2015 11:06 pm

Stare bannery ogarnięte, wygląd ogarnięty (chociaż popracuję jeszcze nad tabelką)... Czekam teraz na wasze tematy. No i na wzór karty postaci. *wcale nie wywiera presji*
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 1:52 pm

Nagłówek i cała reszta bardzo mi się podoba. Dobra robota. c: Podejrzałam też wzory kart, więc może od razu się wypowiem na ten temat. Ten pierwszy wydaje mi się bardziej przejrzysty, chociaż oba są świetnie. Zazdroszczę, bo ja nigdy takich cud nie potrafiłam robić.
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 2:30 pm

Ja poprawiłam temat z Tytanami, plus ogarnęłam tak pobieżnie błędy (bardziej logiczne i gramatyczne) w fabule i... pośmiałam się z Rivelsa który pieprzył tabelkę xD
Ktoś coś pisał o zmienianiu grup - można precyzyjniej? Chciałabym wiedzieć czy trzeba je napisać od początku, czy opisy są dobre, tylko nieczytelne z powodu małej czcionki? CZEKAM.
A co do eventów, to nigdy nie było mówione, że przewidziane są jedynie dla zwiadowców xD Przyznam szczerze że planowałyśmy event dla żandarmów - zamach na króla, w który rzeczywiście można by wplątać także cywilów. A także wyprawę za mur dla zwiadowców, czy coś tam jeszcze, czego nie pamiętam :x
No, ale teraz na start forum będzie evencik, głównie dla starych wyjadaczy, czyli bibka z okazji powrotu forum do życia <3
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 3:20 pm

OMG, Drac, dziękuję. <3



..............wal się, Erinko. I:
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 3:45 pm

Hm, hm. To ja jeszcze zgłoszę tu taką drobnostkę, że poklikałam sobie w linki i w "Ważne" nie działa "Pytania i odpowiedzi".
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 6:49 pm

A ja się jeszcze pochwalę, że zmieniłam skrót fabuły w tabelce, o! XD I wraz z Drac, a raczej bazując na jej opisie powstał opis trójwymiarowego manewru i armat, dodam jeszcze pewnie coś o broni zwiadowców i inne chuje muje. Jeszcze nie wiem :x
Co do rang, na początku forum próbowałam je ogarnąć, ale hierarchia wojskowa w uniwersum Shingeki znacznie odbiega od naszej dzisiejszej więc nijak nie mogłam tego zrobić i z Rivelsem stwierdziłyśmy, iż tak jak jest teraz będzie najlepiej dla wszystkich... Jeśli ktoś z Was ma pomysł, to czekam na propozycje jak można by ów hierarchię utworzyć <3
I ostatnia sprawa, planuję założyć temat w którym opiszę system Erwinka, czyli unikanie tytanów na wyprawach i system flar... Jak myślicie, będzie to potrzebne w ogóle i mam robić? :x
Pozdrawiam, Erinka Ladacznica <3
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 9:03 pm

Będzie potrzebne. Rób.
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 9:05 pm

Spadaj dziadu. D:<
Tak jest, kapralu! c:
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyPon Kwi 20, 2015 9:17 pm

Co do rang, to ja bym sugerowała po prostu wzorować się na tym, co jest w kanonie ale, jeśli czegoś nie ma/jest niejasne/zaprzecza samo sobie to po prostu to wymyślić albo pójść na kompromis i ustalić jedną wersję, która będzie obowiązywać na forumciu. Wydaje mi się, że ustalenie "jednej wersji wydarzeń" będzie lepsze zarówno dla graczy, jak i dla administracji.
Hugsy jak zwykle dużo gadają, a mało robią ale nie bijcie, muszę ogarnąć życie do Pyrkonu :<
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT EmptyWto Kwi 21, 2015 10:43 pm

Dobra, potrzebuję pomocy xD Zastanawiałam się dziś nad rangami... Ale to jest dupne. Więc oto moja bardzo wstępna propozycja do mocnej poprawy:
Kadeci bez rang, zwykli mieszkańcy mogą sobie profesję wybierać, tak jak to jest teraz, a co do wojska...
Zwiadowcy:
Dowódca zwiadowców
Kapitan - choć nie wiem czy to w kanonie nie to samo co po prostu dowódca wszystkich zwiadowców, help me. :x
Zastępca kapitana (może być ich np. 2 - 3)
Dowódcy pomniejszych oddziałów / pododdziałów (chodzi o to, że jak np. Rivels był w No Regrets dołączany do zwiadowców, to Erwinek był wtedy takim właśnie o, ważniakiem :x I każdy (Irvin, Hanji, Nile itp.) miał swój mini oddział złożony z kilkunastu osób xD)
Dowódcy oddziałów specjalnych - Jak Levi miał specjalny oddział speszal for Erę. Choć nie wiem czy to konieczne, czy nie podpiąć ich pod tych wyżej.
Kapral - wiadomo dla kogo ta ranga xD
Zwiadowca - czyli mięso armatnie xD



Jutro zrobię edita i dokończę bom śpiąca. :x

Trzeba jeszcze wymyślić, na jakiej zasadzie kadeci mają przechodzić do danych oddziałów :x Jakieś sugestie? Test na pw? Test w postach? Coś jak eventos? XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BARDZO WAŻNY TEMAT Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT Empty

Powrót do góry Go down
 
BARDZO WAŻNY TEMAT
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: Tablica informacyjna-
Skocz do: