Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BARDZO WAŻNY TEMAT

Go down 
+10
Nanoq
Hugo
Shein
Emil Shade
Dracarys
Marilee
Revisteles
Erie
Rivaille
Jean
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 EmptySro Lip 01, 2015 11:06 pm

W przyszłym roku, Mariś, w przyszłym roku ;m; Also jestem skłonna się podpisać pod tym, co powiedziała Zoey.
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
ZOEY.




Dołączył : 26/06/2015
Posty : 3

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 EmptyCzw Lip 02, 2015 3:14 pm

Skoro trzech użytkowników (no plus ja) się udziela w tym temacie, to znaczy, że może się udzielać i w innych <: Jesteśmy na dobrej drodze, przydałoby się trochę reklamy. Chociaż jak nowi wchodzą i widzą zastój to raczej nie będą skłonni do rejestracji, trzeba się bujnąć i wyrwać z tego marazmu, bo kto nie próbuje nie zyskuje ;3
Powrót do góry Go down
Deferdus

Deferdus


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 324

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 EmptyCzw Lip 09, 2015 9:41 pm

Def jest wielki i wspaniały i postanawia, że także wam pomoże. KTO MU ZABRONI!
Ale serio, widzę, że chcecie coś zrobić a ja nie lubię stać z założonymi rękami kiedy inni się starają. Macie moje poparcie. Robię dużo rzeczy, ale jeśli będziecie czegoś potrzebować to zgłaszać się do rudego królika!
Powrót do góry Go down
Emily.




Dołączył : 21/07/2015
Posty : 1

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 EmptyWto Lip 21, 2015 2:59 pm

Jakby co to macie kolejną osóbkę chętną do gry i pomocy przy ewentualnej reaktywacji forum c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
BARDZO WAŻNY TEMAT
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: Tablica informacyjna-
Skocz do: