Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BARDZO WAŻNY TEMAT

Go down 
+10
Nanoq
Hugo
Shein
Emil Shade
Dracarys
Marilee
Revisteles
Erie
Rivaille
Jean
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyWto Maj 05, 2015 7:04 pm

Rangi skończone, proszę o informacje zwrotne, a mianowicie: czy mam tam coś jeszcze dodać i czy coś dodatkowo wytłumaczyć bo ranga jest niejasna? .^.

Zarzucam linkiem: https://monogatari.forumpl.net/t301-rangi
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyWto Maj 05, 2015 7:09 pm

Według mnie wszystko jest w porządku. Wiadomo o co chodzi, nazewnictwo też jest w porządku i nie ma zbędnego bałaganu. Uważam, że może to tak zostać, jako oficjalna wersja rang. c:
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyWto Maj 05, 2015 8:27 pm

A co z tym, co pisałam? Jeżeli jest dowódca pododdziału zwiadowczego, żądam, by w Stacjonarce było to samo! :_:
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyPią Maj 08, 2015 9:05 pm

Błagam, nie róbcie z tego pododdziałów... W ramach korpusu mogą być oddziały - krótsze i lepiej to brzmi.

Btw, ogarnie ktoś grupy:
"Legend : [ Monarcha ] [ Korpus żandarmerii ] [ Korpus zwiadowczy ] [ Oddział stacjonarny ] [ Korpus szkoleniowy ] [ Cywile ] [ Postaci Specjalne ] [ Nieaktywni ]"
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyPią Maj 08, 2015 9:22 pm

Jestem za tym, żeby były oddziały. Jeżeli mamy Korpusy jako ogólną grupę, to niech wewnątrz będą oddziały.

KIEDY RUSZAMY Z FORUM TAK SWOJĄ DROGĄ?
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySob Maj 09, 2015 9:16 pm

Btw, w ogłoszeniach wszędzie jest "korpus", tylko stacjonarni są "oddziałem". Jest jakiś powód, którego nie ogarniam czy jak?
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySob Maj 09, 2015 9:22 pm

Chwila, chwila. Zaraz będą korpusem.

...chociaż Korpus Stacjonarny strasznie głupio brzmi. :x
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySob Maj 09, 2015 10:35 pm

Sam głupio brzmisz, łosiu superktosiu.
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyWto Maj 12, 2015 8:44 pm

Melduję, iż mapa skończona, żebyście nie pomyśleli, że na forum nic się nie dzieje.
Próbujemy z Erie zrealizować jeszcze jeden pomysł (mamy małe opóźnienie, ponieważ Erie komp znajduje się w serwisie :x) i najpóźniej jutro ruszamy z rozgrywką na fabule i reklamą forum.
Także tego, bądźcie gotowi i uaktualniajcie karty postaci.
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyWto Maj 12, 2015 8:48 pm

To już, to już, to już! Nareszcie. <3
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySro Maj 13, 2015 9:31 pm

W ogłoszeniach wciąż jest "oddział stacjonarny". Zdecydujcie się na jedną wersję xD
Powrót do góry Go down
Emil Shade
Zwiadowca
Emil Shade


Dołączył : 07/01/2014
Posty : 35

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyCzw Maj 14, 2015 8:09 am

Hej hej, miło, że forum odżyło~
Co do tych kart postaci, trzeba pisać nową, czy wystarczy poprawić starą? (zważywszy, że moja jest w archiwum...)
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyCzw Maj 14, 2015 10:53 am

Wystarczy poprosić o przeniesienie karty i ją poprawić. c:
Twoją już przenoszę.
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyCzw Maj 14, 2015 9:51 pm

A mogę dostać szansę na uaktualnienie swojej karty? Próbowałam, ale nigdzie nie widzę żadnego "edit", chyba, że źle patrzę.
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyCzw Maj 14, 2015 10:17 pm

Miałam ten sam problem, nawet po odblokowaniu karty przez Rivajla. Mam wrażenie, że ten dział z KP ma założone jakieś konkretne ustawienia prywatności czy coś. Że admini/modzi tylko mogą edytować i takie tam.
#nieznamsiętosięwypowiem
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyPią Maj 15, 2015 12:05 am

Nic z tych rzeczy. Nie rozumiem tego błędu, bo sprawdzam ustawienia i jest wyraźnie zaznaczone, że zarejestrowani użytkownicy mogą edytować własne posty. :x
Shein, załóż temat od nowa, albo wyślij mi uzupełniony kod karty na pw, to ci go wstawię.
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyPią Maj 15, 2015 8:08 pm

Dobrz .o. Zrobię, co w mej mocy.
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Nanoq
Gwardzista Królewski
Nanoq


Dołączył : 18/04/2015
Posty : 6

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyPią Maj 15, 2015 9:05 pm

A kiedy można zacząć grać? Bo już skończyłam matury i mam taką jakby chcicę heeman
Powrót do góry Go down
Foo Kyou

Foo Kyou


Dołączył : 24/09/2013
Posty : 23

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySob Maj 16, 2015 10:50 am

Siema, tu Rivels. W niedzielę wieczorem wielkie otwarcie, radujcie się!
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyPon Maj 18, 2015 9:54 pm

Ostatni ważny temat: https://monogatari.forumpl.net/t304-inside-the-walls#5168

I ogłaszam wszem i wobec, że można zacząć grę fabularną. <3
Powrót do góry Go down
ZOEY.




Dołączył : 26/06/2015
Posty : 3

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySob Cze 27, 2015 2:04 pm

Przepraszam, bo na SB nikt mi nie odpowiedział... Czy to forum żyje lub zamierza w ogóle żyć?
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptyWto Cze 30, 2015 9:44 pm

Zamierza żyć. Chyba.
Powrót do góry Go down
Shein
Strażnik muru Rose
Shein


Dołączył : 04/10/2013
Posty : 378

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySro Lip 01, 2015 11:39 am

Może odżyje bardziej, kiedy wyjdzie drugi sezon i się co poniektórzy rzucą...
Powrót do góry Go down
http://ogrodniczka.deviantart.com/
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySro Lip 01, 2015 11:50 am

A kiedy ma ten sezon ruszyć tak btw?
Powrót do góry Go down
ZOEY.




Dołączył : 26/06/2015
Posty : 3

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 EmptySro Lip 01, 2015 9:08 pm

Więc będziecie czekać z założonymi rękami? :x

Mogę ściągnąć jeszcze 3 osoby na pewno i puścić reklamę forum na innym PBFie gdzie sporo jest mangowców, ale muszę wiedzieć, czy jest po co ._.
Podobno jest tu ponad 60 zarejestrowanych użytkowników, a jakoś ciężko w to uwierzyć, gdy ja widzę zaledwie trzech. Naprawdę szkoda waszej pracy. Forum świetnie się prezentuje pod kątem graficznym i fabularnym, trzeba tylko chcieć, a nie czekać, aż zrobi się samo.
Niby nie powinnam się wypowiadać, ledwo co się zarejestrowałam i się mądrze, jednak mam sporo PBFów za sobą i wiem, że bez wspólnej pracy i chęci nic z tego nie będzie :<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
BARDZO WAŻNY TEMAT
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: Tablica informacyjna-
Skocz do: