Shingeki no Kyojin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BARDZO WAŻNY TEMAT

Go down 
+10
Nanoq
Hugo
Shein
Emil Shade
Dracarys
Marilee
Revisteles
Erie
Rivaille
Jean
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Revisteles
Kadet
Revisteles


Dołączył : 08/09/2013
Posty : 69

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 3:10 am

Wielka impreza, wielkie odnowienie... A mnie nikt nie zaprosił? Czuję się bardzo porzucony i nie warty powiedzenia tutaj czegokolwiek. Bardzo mi smutno, naprawdę. A wchodziłem tutaj wielokrotnie nawet jak od dawna nikt nie wchodził, od tak dla pewności z echem "Haloooo?". Gdybym przypadkowo nie wszedł jak zwykle, to kto wie kiedy bym się dowiedział o rzekomej reaktywacji. : x Co prawda chyba widzę posty z 4 dni, ale pomimo wszystkiego jednak. A niby do mnie kilka tu osób kontakt ma.

Cóż, spróbowałem wyśledzić co się da, w większości zgadzam się z tym co pisze Hugo, acz nie z wszystkim. Nie będę się wszak wszystkiego doczepiał, ale jednak mam pytania.
Pierwsze. Dalej zostawiacie kanoniczność postaci tak samo jak zwykle? Mi szczerze się to wszystko miesza jak gracze chodzą tymi postaciami, część niby w mandze martwa, część jeszcze co innego. No bo w sumie tak jak napisaliście, wszyscy ożywieni zostali. Alleluja. I już kompletnie nie wiem jak to tutaj stoi. Czysto teoretycznie idzie to osobnym torem, ale da się pogubić. Ale może tylko Ja mam z tym problem, kanoniczne postacie w wybranym uniwersum (zwłaszcza jak mają je gracze, a nie są NPC'ami) zawsze mi powodowały mętlik w ogarnięciu forum i zwykle takich unikałem jak ognia, to forum jest wyjątkiem u mnie. Ale to pewnie tylko i mój wyłącznie problem.

Opis flar jest moim zdaniem bardzo potrzebny, zawsze można pójść dalej i rozpisać kilka innowacyjnych własnych znaczeń z nowymi kolorami. Co do stanowisk, oraz rang. Erie może niech każdy na jakimś stanowisko ma jakieś obowiązki i możliwości? Nie tylko, że dowodzi i jest do tych wyżej, koniec. Ktoś od zaopatrzenia, ktoś od rekrutowania i szkolenia, może być nawet ktoś od stanu wierzchowców... Można ciekawie podzielić obowiązki, nawet jeśli nie pasuje to kanonicznie, wszak lepiej jak się dostosuje do gry, nie musi to być w pełni 100% z mangi. I tak będą inne tory fabuły zmieniające wydarzenia. A graczy zwykle cieszy jak mają coś wytyczone, że mają swoją rolę w oddziale i to różniącą się od innych.
Ale wracając, zamiast zastępcy kapitana może po prostu sierżant? Pomimo, że nie pojawiło się coś takiego w mandze. Po prostu lepiej moim zdaniem brzmi niż "Zastępca Kapitana".
Niech też od jakiejś "rangi" będzie pozwolenie na bycie dowódcą poddziału, a raczej posiadanie możliwości założenia własnego. Bo w sumie potem fajna rzecz mieć takich swoich unikalnych podopiecznych.
Ale to takie moje szczegóły! Najwyżej mnie olać.

Zdawanie? Niech rekrut podaje, gdzie chce się dostać. W momencie kiedy już przejdzie szkolenia rekruta, to żeby dostać się do oddziału musi go przyjąć osoba odpowiedzialna która uzna czy się nadaje. Najlepiej jak każdy oddział właśnie będzie miał takiego odpowiedzialnego który będzie takiego rekruta sprawdzał. W końcu nic nie sprawia większej frajdy jak to, że zajmuje się tym gracz. (ewentualnie zastępczy NPC od MG)
Wygląd przyjmowania może być tak jak przykładowo wyrzucili z propozycją zwiadowcy w mandze/anime, wtedy kiedy nasi bohaterowie muszą zostać zgadzając się na bycie w tak trudnym do przeżycia oddziale. Gracze którzy mają tą piecze mogą mieć swoje testy. "Zobaczmy czego się nauczyłeś w trakcie całego szkolenia..." i każe mu robić sparing ze sobą, albo pokaz umiejętności używania sprzętu tak jak sobie zażyczy i tak dalej.

Jedna rzecz, nie wiem jak widzicie te eventy więc tylko tak rzucę. Eventy lepiej robić w innym osobnym dziale gdzie będą tematy poświęcone temu. Tak by oddzielić z zwykłą fabułą i by można było jednocześnie pisać i tu i tam. Z doświadczenia wiem, że w eventach jest często większa zbieranina i są większe zastoje, a to może spowodować pewną martwice forum. A lepiej nie więzić na evencie gracza, co nie?

No i najważniejsze. Co chce od fabuły? Co JA chce od fabuły? WYBUCHÓW! AKCJI! WYBUCHÓW! POŚCIGÓW! WYBUCHÓW!... Mówiłem już, że chce więcej wybuchów? Nie? To chce wybuchy. W-Y-B-U-C-H-Y. Takie przez duże "W", i duże "D", jak detonacja.
BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Wybuch
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 10:02 am

A nie ma cię w grupie na fejsie, Revi? Tam o wszystkim pisaliśmy. :x

Tu są opisane flary
Jeśli chodzi o fabułę i kanony, to jest tak, że uznajemy wydarzenia z mangi tylko do odbicia Muru Rose, bo to było takie przełomowe wydarzenie, a resztę ciągniemy według własnego uznania, czyli tworzymy alternatywne rozwinięcie mangi. Dlatego wszystkie postacie, które zginęły przed odzyskaniem Rose nadal nie żyją, a te, które zginęły po odzyskaniu - zostają ożywione, bo na forum nie zginęły. Tak ja to rozumiem.
No ale cóż, ja tu tylko robię grafiki, opisy zostawiam innym. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że mam w planach utworzenie działu dla wydarzeń. Pewnie powstanie coś takiego najpóźniej jutro.

I mam pytanie. Dać do wzoru karty postaci pole "umiejętności"?
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 10:33 am

I uwaga, przenoszę wszystkie karty od archiwum. Kto się odezwie na forum, tego kartę przywrócę. Trzeba wreszcie zrobić z tym porządek. :x
Powrót do góry Go down
Revisteles
Kadet
Revisteles


Dołączył : 08/09/2013
Posty : 69

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 11:05 am

Jeśli będzie to wglądu to nie mam nic przeciwko. Liczę, że moją historie postaci rozwinę w trakcie fabuły i jakiś MG osobiście Ją również ruszy. W końcu to cała potęga, niech mnie zaskoczy.

Jeśli w umiejętnościach mogę rozpisać sposoby umiejętnego tworzenia pięknych łańcuchów reakcji które powodują hałaśliwe, widowiskowe pokazy fajerwerek. To jestem na tak. To bombowy pomysł. Acz pewnie i tak nie będę chciał zmieniać KP, wszystko tam chyba dałem, resztę umiejętności nabędzie w przygodzie.

Ja nie istnieje. Ja tylko komórka, skype i tak dalej.

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 20110615_pl01_048-560x350
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 12:10 pm

Jestem za polem umiejętności do karty, jednak niech będzie ograniczona ilość tych umiejek. Bo znając ludzi to nawalą sobie tego ile wlezie, w końcu jestem piękna, cudowna, wspaniała i Levi, dasz mnie do swojego oddziału? Plz.

A tak na serio - melduję pokornie, że grupy już opisane.
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 2:46 pm

Co do umiejętności, zgadzam się z Mari. Nie wiem czy zda to egzamin i czy w ogóle będzie praktyczne, ale żeby uściślić właśnie zdolności danej postaci, można wprowadzić jakieś punkty do danej umiejętności, które z rozwojem postaci/fabuły mogą się zwiększać.
Powrót do góry Go down
Revisteles
Kadet
Revisteles


Dołączył : 08/09/2013
Posty : 69

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 3:18 pm

Nie, nie. Jeśli chce się mieć dużo umiejętności albo ponad przeciętne, to coś w zamian. Moja postać jest dobra w pewnych rzeczach, a w pewnych słaba. To jest sensowne.

A na punkty chyba głupio się patrzy, nie róbmy tutaj statystyk.
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 4:56 pm

Mari, pięknie. c:
Teraz trzeba jeszcze tylko zrobić rangi do każdej grupy. No i ktoś będzie musiał pilnować spisu.

Co do umiejętności, to można dać po prostu określoną ich ilość, czyli wybierz sobie 3 umiejętności, w które wyróżniają twoją postać i opisz je. Nie znaczy to, że postać poza tym nic więcej nie potrafi, tylko po prostu pozostałe umiejętności ma na normalnym poziomie. :x
Pytanie tylko, czy mają one dotyczyć tylko tematów typowo żołnierskich, czy mogą być też takie jak np. bardzo zdolna kucharka. xD
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 5:11 pm

Ja uważam, że powinny to być takie typowo żołnierskie, bo zdolną kucharkę to można sobie dopisać w jakiś ciekawostkach, o ile we wzorze karty postaci taki podpunkt się znajdzie.
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 5:42 pm

Chyba, że cywil, no to okej. No i pamiętamy o równowadze - są mocne strony to i są słabe.

Co do spisu - mogę się tym zająć. A rangi... zerżnijmy z jakiejś armii. W SNK nie ma zbyt dużo na temat rang.
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 5:51 pm

Tam nie ma nic na temat rang... Jeszcze namieszali z tym kapralem, bo wszyscy mają taki podjar, że niby najmłodszy kapral w historii, a to wcale nie jest taka wysoka ranga w wojsku. No i Rivels wcale nie jest aż taki młody. :x

Tadam...
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 5:53 pm

I niech ktoś napisze opis do Tablicy informacyjnej, bo jest... dziwny.
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 9:14 pm

Zrobimy to kurna po mojemu, bo zamiast mi pomagać to tylko mieszacie mi w głowie xD Moja ostateczna propozycja, jak ktoś ma inną, to proszę tu wstawić :x
Zwiadowcy:
Kapitan - jako główny dowódca zwiadowców
Zastępca kapitana (może być ich np. 2 - 3) - nazwa sierżanta brzmi mądrzej, ale ludzie chyba nie ogarną. No i tak jest prościej, od razu widać że zastępuje kapitana xDDD
Dowódcy pododdziałów - dowódca kilkunastoosobowych mini-oddziałów, w tym świeżaków
Dowódcy oddziałów specjalnych - kilkuosobowa (poniżej 10) drużyna pod dowództwem tejże osoby, złożona z samych doświadczonych i najlepszych zwiadowców, powoływana tylko na speszal okejżyn.
Kapral - wiadomo dla kogo ta ranga xD
Zwiadowca - świeżaki jak i starszaki, które wciąż żyją, ale jeszcze nie awansowali :x
Rangi mogą się łączyć, czyli np. Kapral jest także Dowódcą oddziału specjalnego i basta.

Żandarmy chędożone:
Dowódca żandarmerii
Zastępca dowódcy żandarmerii
Dowódcy pododdziałów
Dowódca żandarmów królewskich
Żandarm królewski - osobista ochrona króla, dałabym ograniczenie liczbowe do np. 10 / 15 osób.
Żandarm
Można ich jeszcze podzielić na mury, jak było na początku, czyli że Żandarm obrębu Muru Maria (ja wiem, że w kanonie byli głównie w Sinie, ale dla forum musimy nieco to nagiąć, aby gracze mogli chodzić wszędzie po tematach) itp. oraz strażników miejskich, działających coś jak policja... XD

Stacjonarka:
Dowódca
Zastępca
Dowódca pododdziału
Członek oddziału stacjonarnego - i tu podział także na mury, czyli Strażnik Muru Maria, itp.
Plus można tu dodać kogoś od konserwacji, operatora armat, otwieracza bram (XD) i może kogoś od ewakuacji ludności kiedy atakują tytani?

Do kadetów dałabym od razu:
Aspirant na zwiadowcę
Aspirant na żandarma
Aspirant na członka oddziału stacjonarnego
A potem jak zdadzą test (nie wiem jeszcze jaki) wybierają rangi.

Trzeba by było też gdzieś wcisnąć kogoś od zaopatrzenia, bo w kanonie chyba się nawet pojawili.

A co do tego, o czym mówił Revi (przepraszam, że nikt nie poinformował Cię o reaktywacji D: ) to możemy dodać zawody jako np. pole profilu i bydzie np. badacz tytanów itp xD Albo tytuły? Ja nie wiem.
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 9:46 pm

Dajcie mi trochę czasu (błagam, nie teraz, nie ogarniam życia a pyrkon się zbliża ._.) a opiszę to wg anglojęzycznej wikii snk. Tam jest opisana (ale właśnie opisana, nie wypunktowana) struktura każdego z oddziałów. Potrzebuję tylko trochę czasu, żeby nazwy własne przetłumaczyć z sensem.
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 9:53 pm

Dobra Hugsy, to składam to w Twoje bezdomne łapki :x
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 10:01 pm

OMG, MÓWCIE MI MISTRZU.
RIVELS 1:0 SUWAK

*tyle radości*
Powrót do góry Go down
Revisteles
Kadet
Revisteles


Dołączył : 08/09/2013
Posty : 69

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptySro Kwi 22, 2015 11:11 pm

Mi się te rangi ani trochę nie podobają, ale wybuchy głosu nie mają, tylko huki. D:

Jak ta hierarchia ma taki miks to Ja chyba przerabiam się na cywila. D:
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 9:25 am

Hierarchia w kanonie wygląda zupełnie inaczej, tylko ja od razu mówię, że nie będzie to stricte spis rang wojskowych (kapitan, sierżant, generał), tylko raczej spis funkcji, do których można dopasować (tak, to też spróbuję zrobić) poszczególne rangi. Mam też kilka swoich pomysłów (bo np. struktura żandarmerii jest na wiki opisana dość biednie). Tylko dajcie mi trochę czasu xD Postaram się dzisiaj do tego usiąść, albo jutro rano czy coś *potem Pyrkon, nie będę mieć życia*
Nad kalendarium też spróbuję popracować.
Ej, z eventem poczekajcie na mnie, chcę nową postać założyć :<
Puf.
Powrót do góry Go down
Revisteles
Kadet
Revisteles


Dołączył : 08/09/2013
Posty : 69

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 11:43 am

Ja wolałbym by te rangi były ogólnie sensowne, oczywiste. Bo to jakąś tak za bardzo z czapki, coś czuje że jakby się w dodatku szło czysto tokiem mangi z rangami to by się już pogmatwało, bo to się chyba średnio nadaje do wykorzystania na grę PBF.

Ale cóż, poczekam i zobaczę jak to tam opiszecie, jak będzie skorygowane. :x
Powrót do góry Go down
Marilee
Strażnik muru Rose
Marilee


Dołączył : 29/07/2013
Posty : 177

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 2:52 pm

Ubiór i wygląd mieszkańców.

Jest on dosyć zróżnicowany, w zależności od majątku i statusu społecznego. Jeżeli chodzi o prostych ludzi z terenów Marii czy Rose, odzież jaką przyodziewają jest skromna i wygodna. Kolory są różnorodne o stonowanym, nierzucającym się w oczy odcieniu. Kobiety najczęściej ubrane są w spódnice czy sukienki, których długość sięga minimalnie do kolan. Krótsze uznawane są za niestosowne i niewygodne. Można spotkać przedstawicielki płci pięknej które preferują spodnie i nie jest to źle postrzegane – wtedy jako góra odzieży, używana jest prosta koszula. Biżuteria i różnego rodzaju dodatki są często spotykane, jednak mieszkanki Rose czy Marii znają umiar i nigdy nie przesadzają z nadmiarem błyskotek. Jeżeli chodzi o fryzury, obowiązuje tu pełna dowolność – począwszy od luźno rozpuszczonych włosów, poprzez warkocze i na kokach kończąc.
Mężczyźni skupiają się na wygodzie i praktyczności. Spodnie są proste często o ciemnej barwie, do tego koszula, pozwalająca na swobodne i nieskrępowane ruchy. Ich włosy są najczęściej krótko ścięte, jednak dłuższe, spięte w kitkę nie są czymś nadzwyczajym. Rzecz jasna, zarówno kobiety jak i mężczyźni zawsze mają naturalny kolor, gdyż farby do włosów nie istnieją. Nie ma zatem szansy, by spotkać kogoś z różowymi czy niebieskimi włosami, a biała barwa zdarza się bardzo rzadko i najczęściej jest to wynik choroby, jaką jest albinizm.

Kobiety mieszkające na terenie Siny raczej posiadają w swych garderobach ubrań uznawanych za męskie (spodnie i koszule). Królują tu długie suknie z dobrej jakości materiałów, często przepięknie, ręcznie zdobione. Biżuteria jest niezbędnym dodatkiem, gdyż w pewien sposób to dzięki niej kobiety są w stanie pochwalić się swym bogactwem i wpływami.



Technologia

Jest dobrze rozwinięta tylko i wyłącznie w jednym kierunku – nastawionym na zabijanie tytanów. Dzięki wieloletnim pracom nad sprzętem, trójwymiarowy manerw, armaty czy strzelby działają wręcz bezbłędnie.
Telewizory? Laptopy, mp3, komórki? Nie zostały wynalezione i nie są stosowane.

Transport

W obrębie swojego miejsca zamieszkania ludzie najczęściej poruszają się pieszo. W razie dalszej podróży najpopularniejszym i najtańszym środkiem transportu jest jazda konno wierzchem, bądź zaprzęgnięcie konia do wozu. Dużo ludzi, nawet tych mniej zamożnych posiada choć jednego konia (często pociągowego), który jest nieocenioną pomocą przy pracach na polu. Jeżeli jednak ktoś nie jest właścicielem wierzchowca, może wynająć woźnicę z własnym koniem i powozem. Nie jest to coś kosztownego i większość ludzi jest w stanie sobie na to pozwolić.
Bardziej zamożni mieszkańcy mogą przyspieszyć swoją podróż i skorzystać z promu.




Totalnie roboczo,
ale podsyłam. Macie obrazki jakieś? Do ubrań coś będę miała, ale do reszty nie bardzo.

@EDIT

Jakby co, pozmieniałam trochę. Jeżeli ktoś zauważy jakieś błędy, dajcie cynk.


Ostatnio zmieniony przez Marilee dnia Czw Kwi 23, 2015 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hugo
Złodziej
Hugo


Dołączył : 16/09/2013
Posty : 47

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 4:59 pm

"W razie jeżeli jednak ktoś nie jest właścicielem wierzchowca, bez problemu może wynająć woźnicę wraz z wozem i nie jest to majątek."

Tutaj bym inaczej sformułowała to coś kursywą. Bo póki co wynika z tego, że woźnica i wóz to nie jest majątek kogoś, a miało chyba chodzić o to, że większość może pozwolić sobie na wynajem woźnicy i wozu.

"Jeżeli jednak ktoś nie jest właścicielem wierzchowca, bez problemu może wynająć woźnicę wraz z wozem. Pozwolić sobie na to może znaczna większość mieszkańców."

Wiem, że to mają być robocze opiski ale niektóre rzeczy są tak bardzo nie po polsku, że mózg boli xD Mogę to poprawić ale (uwaga, słowo klucz) po pyrkonie XD
Powrót do góry Go down
Erie
Członek oddziału specjalnego
Erie


Dołączył : 14/02/2013
Posty : 251

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2015 5:53 pm

Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon Pyrkon <3 *mózg off*
Powrót do góry Go down
Revisteles
Kadet
Revisteles


Dołączył : 08/09/2013
Posty : 69

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyPon Kwi 27, 2015 2:50 pm

I już po Pyrkonie.

Więc czas na...
BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 04%288%29
Powrót do góry Go down
Rivaille
Dowódca oddziału specjalnego
Heishichō
Rivaille


Dołączył : 17/02/2013
Posty : 290

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyPon Kwi 27, 2015 6:03 pm

Mam bardzo ważne pytanie. Restartujemy fabułę, czy gramy, jak było? :x
To pytanie chyba już padało, ale odpowiedź mi jakoś umknęła.
Powrót do góry Go down
Dracarys
Dowódca oddziału
Dracarys


Dołączył : 01/07/2014
Posty : 26

BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 EmptyPon Kwi 27, 2015 6:59 pm

Ja uważam, że to w sumie wszystko jedno, ale może restart fabuły będzie oznaczał taki świeży start i w ogóle. c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: BARDZO WAŻNY TEMAT   BARDZO WAŻNY TEMAT - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
BARDZO WAŻNY TEMAT
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shingeki no Kyojin ::  :: Tablica informacyjna-
Skocz do: